Zestaw do nauki jezyka angielskiego dla dzieci 4, 5, 6+

Zestaw do nauki jezyka angielskiego dla dzieci 4, 5, 6+ Bawcie się na mnóstwo sposobów, mówiąc przy tym po angielsku!Edukacyjny zestaw został przygotowany z myślą o czytelnikach w wieku przedszkolnym. Pozwala zacząć i kontynuować naukę języka w sposób dostosowany do wieku i zainteresowań dzieci. Piękne, pełne humoru ilustracje zachęcają do poznawania angielskich słówek i wyrażeń i wspólnej lektury. Różnorodne arcyciekawe zadania angażują słuch, wzrok, mowę i dotyk: paluszkowe zabawy są lubiane przez dzieci, wywołują mnóstwo uśmiechów i znacząco wpływają na zapamiętywanie nowego materiału. Do zestawu dołączyliśmy poradnik z wyjaśnieniem metody oraz pomysłami na edukacyjne zabawy, które wesprą was w tej fantastycznej przygodzie.Wyjątkowa cecha: zestaw posłuży przez długi czas pozwala na...
CzuCzu
JICZUE0UD062596
Pozostało tylko 2 sztuk w magazynie!
72,23 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw do nauki jezyka angielskiego dla dzieci 4, 5, 6+

Bawcie się na mnóstwo sposobów, mówiąc przy tym po angielsku!
Edukacyjny zestaw został przygotowany z myślą o czytelnikach w wieku przedszkolnym. Pozwala zacząć i kontynuować naukę języka w sposób dostosowany do wieku i zainteresowań dzieci. Piękne, pełne humoru ilustracje zachęcają do poznawania angielskich słówek i wyrażeń i wspólnej lektury. Różnorodne arcyciekawe zadania angażują słuch, wzrok, mowę i dotyk: paluszkowe zabawy są lubiane przez dzieci, wywołują mnóstwo uśmiechów i znacząco wpływają na zapamiętywanie nowego materiału. Do zestawu dołączyliśmy poradnik z wyjaśnieniem metody oraz pomysłami na edukacyjne zabawy, które wesprą was w tej fantastycznej przygodzie.

Wyjątkowa cecha: zestaw posłuży przez długi czas pozwala na wszechstronnie rozwijające zabawy i naukę w sposób, który można łatwo dostosować do wieku i rozwijających się kompetencji.

Bawcie się i doskonalcie różne umiejętności.

JICZUE0UD062596

Arkusz danych

Wiek
od 4 lat
Rodzaj
Edukacyjne
Wymagania wiekowe
od 4 lat
Marka
Inne
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 16,5 x 19 x 11 cm
Akcesoria w zestawie
6 x Obrazkowa książeczka harmonijka (9,5 x 105 cm)
24 x Dwustronna karta obrazkowa
Scenariusze zabaw

Szczegółowe odniesienia

EAN13
9788366762596

16 innych produktów w tej samej kategorii: