Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 1, 2, 3+

Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 1, 2, 3+ Czas na paluszkowe zabawy i początek przygody z językiem angielskim!Edukacyjny zestaw został przygotowany z myślą o najmłodszych odkrywcach. Pozwala rozpocząć naukę języka w sposób dostosowany do wieku i zainteresowań dzieci. Piękne, pełne humoru ilustracje zachęcają do poznawania angielskich słówek i wyrażeń i wspólnej lektury. Różnorodne arcyciekawe zadania angażują wszystkie zmysły. Wyjątkowy nacisk kładziemy na dotyk: paluszkowe zabawy, czyli specjalne zadania dla paluszków i dłoni, wywołują mnóstwo uśmiechów i znacząco wpływają na zapamiętywanie angielskich wyrażeń. Do zestawu dołączyliśmy poradnik z wyjaśnieniem zastosowanej metody oraz mnóstwem pomysłów na edukacyjne zabawy, które wesprą was w tej fantastycznej przygodzie....
CzuCzu
JICZUE0U9062527
Pozostało tylko 10 sztuk w magazynie!
72,23 zł
Brutto

Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 1, 2, 3+

Czas na paluszkowe zabawy i początek przygody z językiem angielskim!
Edukacyjny zestaw został przygotowany z myślą o najmłodszych odkrywcach. Pozwala rozpocząć naukę języka w sposób dostosowany do wieku i zainteresowań dzieci. Piękne, pełne humoru ilustracje zachęcają do poznawania angielskich słówek i wyrażeń i wspólnej lektury. Różnorodne arcyciekawe zadania angażują wszystkie zmysły. Wyjątkowy nacisk kładziemy na dotyk: paluszkowe zabawy, czyli specjalne zadania dla paluszków i dłoni, wywołują mnóstwo uśmiechów i znacząco wpływają na zapamiętywanie angielskich wyrażeń. Do zestawu dołączyliśmy poradnik z wyjaśnieniem zastosowanej metody oraz mnóstwem pomysłów na edukacyjne zabawy, które wesprą was w tej fantastycznej przygodzie. Lets start!

Wyjątkowa cecha: zestaw posłuży przez długi czas pozwala na wszechstronnie rozwijające zabawy i naukę w sposób, który można łatwo dostosować do wieku i rozwijających się kompetencji.

Bawcie się i doskonalcie różne umiejętności.

JICZUE0U9062527

Arkusz danych

Wiek
od 12 miesięcy
Rodzaj
Edukacyjne
Wymagania wiekowe
od 12 miesięcy
Marka
Inne
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 16,5 x 19 x 11 cm
Akcesoria w zestawie
6 x Obrazkowa książeczka harmonijka (9,5 x 105 cm)
24 x Dwustronna karta obrazkowa
Scenariusze zabaw

Szczegółowe odniesienia

EAN13
9788366762527

16 innych produktów w tej samej kategorii: