Układanka drewniana Pixel Gang

Układanka drewniana Pixel Gang Pixel Gang to drewniana łamigłówka, która polega na ułożeniu klocków w kształcie pikselowych zwierzątek, tak aby wypełniły całą ramkę. Kontury znajdujące się na podstawce ułatwiają zadanie. Z łamigłówką poradzą sobie dzieci już od 18. miesiąca życia. Drewniane zwierzęta mogą również posłużyć za figurki do zabawy.Wszystkie materiały wykorzystane do stworzenia zabawki posiadają atesty, a także zostały pomalowane nietoksycznymi farbami. Zabawka wykonana jest z drewna z certyfikatem FSC.
Trefl Drewno
WDTFDM0UB016408
Pozostało tylko 13 sztuk w magazynie!
18,45 zł
Brutto

Układanka drewniana Pixel Gang

Pixel Gang to drewniana łamigłówka, która polega na ułożeniu klocków w kształcie pikselowych zwierzątek, tak aby wypełniły całą ramkę. Kontury znajdujące się na podstawce ułatwiają zadanie. Z łamigłówką poradzą sobie dzieci już od 18. miesiąca życia. Drewniane zwierzęta mogą również posłużyć za figurki do zabawy.

Wszystkie materiały wykorzystane do stworzenia zabawki posiadają atesty, a także zostały pomalowane nietoksycznymi farbami. Zabawka wykonana jest z drewna z certyfikatem FSC.

Trefl Drewno
WDTFDM0UB016408

Arkusz danych

Wiek
od 18 miesięcy
Rodzaj
Drewniane
Materiał
Drewno
Wymagania wiekowe
od 18 miesięcy

Szczegółowe odniesienia

EAN13
5900511616408

16 innych produktów w tej samej kategorii: