Układanka 24 elementy Dzikie puzzle Sawanna

Układanka Dzikie puzzle Sawanna 24 elementy Hej, mali podróżnicy, ruszamy na sawannę, aby poznać jej mieszkańców i odkrywać piękno dzikiej przyrody! Duża, piękna ilustracja przedstawia znane i lubiane przez najmłodszych odkrywców dzikie zwierzęta z afrykańskiej sawanny. Kogo zaprosicie do wspólnej zabawy i puzzlowej podróży?Podczas zabawy dzieci doskonalą małą motorykę, spostrzegawczość i wyobraźnię. Ułożenie puzzli to nie wszystko! Przepiękna ilustracja inspiruje do rozmów, poznawania nowych słów, przyrody, sięgnięcia po kredki czy zabawy z figurkami. Bawcie się po swojemu! Puzzle doskonale sprawdzają się w domu, żłobku i przedszkolu.Wyjątkowa cecha: ułożenie puzzli to początek zabawy!Dwuletnie dziecko nieustająco doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę, co naturalnie...
CzuCzu
WZCZUT0UB092276
Pozostało tylko 5 sztuk w magazynie!
52,29 zł
Brutto

Układanka Dzikie puzzle Sawanna 24 elementy

Hej, mali podróżnicy, ruszamy na sawannę, aby poznać jej mieszkańców i odkrywać piękno dzikiej przyrody!

Duża, piękna ilustracja przedstawia znane i lubiane przez najmłodszych odkrywców dzikie zwierzęta z afrykańskiej sawanny. Kogo zaprosicie do wspólnej zabawy i puzzlowej podróży?
Podczas zabawy dzieci doskonalą małą motorykę, spostrzegawczość i wyobraźnię. Ułożenie puzzli to nie wszystko! Przepiękna ilustracja inspiruje do rozmów, poznawania nowych słów, przyrody, sięgnięcia po kredki czy zabawy z figurkami. Bawcie się po swojemu! Puzzle doskonale sprawdzają się w domu, żłobku i przedszkolu.

Wyjątkowa cecha: ułożenie puzzli to początek zabawy!

Dwuletnie dziecko nieustająco doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę, co naturalnie przychodzi przez zabawę. Dzikie puzzle Sawanna to doskonały pomysł na mądry prezent. Ulubione zwierzaki inspirują do mnóstwa zabaw, które uczą i rozwijają! Puzzle rosną razem z dziećmi, z radością sięgną po nie także przedszkolaki. Bawcie się na wiele sposobów.

  • Ułóżcie razem puzzle to trudna sztuka, dlatego bądźcie cierpliwi. Pomóż maluchowi, pokazując, jak łączy się elementy.
  • Dla początkującego układacza dopasowanie nawet dwóch elementów to powód do radości. Ćwiczenie czyni mistrza!
  • Pamiętaj, że układanie puzzli to znakomite ćwiczenie zdolności manualnych i spostrzegawczości, a także wytrwałości i koncentracji.
  • Razem nazywajcie zwierzęta, kolory, detale na ilustracji.
  • Bawcie się w naśladowanie odgłosów wydawanych przez mieszkańców sawanny! Możecie też ruszać się jak one. W ten zabawny sposób będziecie doskonalić aparat mowy i dużą motorykę!
  • Dowiedzcie się więcej o ulubionych zwierzętach.
  • Wymyślajcie własne historyjki o bohaterach ilustracji.
WZCZUT0UB092276

Arkusz danych

Wiek
od 24 miesięcy
Rodzaj
Standard
Materiał
Tektura
Wymagania wiekowe
od 24 miesięcy
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 22 x 25 x 7 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
5902983492276

16 innych produktów w tej samej kategorii: