Taneczna gwiazda DJ-ka

Rozkręć imprezę pełną nauki w tanecznym rytmie z muzyczną zabawką edukacyjną od Fisher-Price! Gdy dziecko naciska przyciski, interaktywna Taneczna gwiazda ożywa dzięki kolorowym światełkom i ponad 75 dźwiękowym aktywacjom, na które składają się odgłosy, melodie, piosenki i wypowiedzi wprowadzające malucha w świat literek, liczenia, kolorów i nie tylko. Ta muzyczna zabawka ma specjalną miękką sprężynę DJ wesoło podskakuje, zapraszając do aktywnej zabawy! Dzięki 3 Poziomom Nauki ta Taneczna gwiazda zachęca szkraby do tańca, skakania i wesołej nauki. Interaktywna muzyczna zabawka edukacyjna na miękkiej sprężynie rusza się podczas zabawy Taneczna gwiazda DJ wesoło podskakuje w rytm radosnej muzyki! 3 Poziomy Nauki wprowadzają malucha w świat literek, kolorów i liczenia od 1 do 10 a to...
WMFPRI0UC034773
Pozostało tylko 4 sztuk w magazynie!
265,56 zł
Brutto

Rozkręć imprezę pełną nauki w tanecznym rytmie z muzyczną zabawką edukacyjną od Fisher-Price! Gdy dziecko naciska przyciski, interaktywna Taneczna gwiazda ożywa dzięki kolorowym światełkom i ponad 75 dźwiękowym aktywacjom, na które składają się odgłosy, melodie, piosenki i wypowiedzi wprowadzające malucha w świat literek, liczenia, kolorów i nie tylko. Ta muzyczna zabawka ma specjalną miękką sprężynę DJ wesoło podskakuje, zapraszając do aktywnej zabawy! Dzięki 3 Poziomom Nauki ta Taneczna gwiazda zachęca szkraby do tańca, skakania i wesołej nauki.

  • Interaktywna muzyczna zabawka edukacyjna na miękkiej sprężynie rusza się podczas zabawy Taneczna gwiazda DJ wesoło podskakuje w rytm radosnej muzyki!
  • 3 Poziomy Nauki wprowadzają malucha w świat literek, kolorów i liczenia od 1 do 10 a to wszystko po polsku.
  • Naciskaj edukacyjny i muzyczny przycisk, aby włączać ponad 75 dźwiękowych aktywacji: piosenki, dźwięki, wypowiedzi, kolorowe światełka i ruchy!
  • Nagrywanie i odtwarzanie: Taneczna gwiazda DJ ma też funkcję nagrywania naciśnij przycisk mikrofonu i powiedz coś, a ona to powtórzy, przerabiając na krótką zabawną piosenkę!
  • Zachęca małe dzieci w wieku 936 miesięcy do tańca, ruszania się i podskakiwania do rytmu.
WMFPRI0UC034773

Arkusz danych

Wiek
od 9 miesięcy
Materiał
Tkanina
Tworzywo sztuczne
Kolor
Wielokolorowy
Zasilanie
Bateria

Szczegółowe odniesienia

EAN13
0194735173556

16 innych produktów w tej samej kategorii: