Robot edukacyjny Step

Step to wyjątkowy, przyjazny mówiący robot edukacyjny, który uczy dzieci podstawowych umiejętności w prosty i skuteczny sposób! Przedstawiony za sprawą produktu program edukacyjny jest skuteczny pod względem dydaktycznym i oferuje wiele edukacyjnych zajęc. Nauka przebiega krok po kroku z poszanowaniem tempa przyswajania informacji przez dziecko. Tematy, które poruszane są podczas zabaw to: Litery i cyfry Zwierzęta Środki transportu Jedzenie Podczas zabawy dziecko nie tylko poznaje słowa i ciekawostki na dany temat, ale również uczy się je rysować, krok po kroku, mając czas na kopiowanie poszczególnych części rysunku na swoją kartkę.
Lisciani
JILSCE0UC077397
Pozostało tylko 4 sztuk w magazynie!
363,83 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 355,27 zł

Step to wyjątkowy, przyjazny mówiący robot edukacyjny, który uczy dzieci podstawowych umiejętności w prosty i skuteczny sposób! Przedstawiony za sprawą produktu program edukacyjny jest skuteczny pod względem dydaktycznym i oferuje wiele edukacyjnych zajęc. Nauka przebiega krok po kroku z poszanowaniem tempa przyswajania informacji przez dziecko.

Tematy, które poruszane są podczas zabaw to:

  • Litery i cyfry
  • Zwierzęta
  • Środki transportu
  • Jedzenie

Podczas zabawy dziecko nie tylko poznaje słowa i ciekawostki na dany temat, ale również uczy się je rysować, krok po kroku, mając czas na kopiowanie poszczególnych części rysunku na swoją kartkę.

JILSCE0UC077397

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Rodzaj
Roboty
Obszar
Edukacyjne
Wymagania wiekowe
od 3 lat
Baterie w zestawie
Nie
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 19 x 26 x 19 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
8008324093922

16 innych produktów w tej samej kategorii: