Zabawki na Dzień Dziecka – przedstawiamy ciekawe pomysły na prezenty dla dzieci w różnym wieku
Zabawki na Dzień Dziecka – przedstawiamy ciekawe pomysły na prezenty dla dzieci w różnym wieku

Zabawki na Dzień Dziecka – przedstawiamy ciekawe pomysły na prezenty dla dzieci w różnym wieku.  Dla dziewczynek, dla chłopców, gry, zabawki i książki. Postaramy się aby nasze inspiracje były ciekawe i rozwijające. Moglibyśmy tutaj wymienić mnóstwo zabawek dla dzieci i każda zasługiwałaby na miano idealnego prezentu na Dzień Dziecka, najważniejsze aby dostosować zabawkę do wieku dziecka oraz jego zainteresowań. Dlatego nasze propozycje proszę potraktować jako inspirację do własnych poszukiwań.

 Brimarex Cymbałki słonik 8-tonowe TOP BRIGHT

 

Brimarex Cymbałki słonik Top Bright

 

Drewniane cymbałki 8-tonowe dla dzieci w kształcie słonika. Nauka gry na tym instrumencie jest łatwiejsza dzięki specjalnym nutkom. Jest na nich zapis nutowy, a pod nutkami kolorowe kropki wskazujące na kolor odpowiedniego dzwonka. W zestawie są arkusze z 2 piosenkami (Mrugaj gwiazdko, Panie Janie) i gamą. Zabawka wykonana jest z ekologicznych, wysokiej jakości materiałów.

Kolejna propopozycja również pochodzi od firmy Brimarex

Brimarex UkładankaTOP BRIGHT Sznurowanka i puzzle Baletnica

Brimarex Układanka Top Bright Sznurowanka i puzzle Baletnica

Drewniana układanka do nauki wiązania firmy TOP BRIGHT.  Idealna zabawka aby pomóc Twojemu dziecku nauczyć się wiązania butów. Zabawka pomoże w ćwiczeniu zdolności manualnych Twojego Dziecka nauczy je cierpliwości i koncentracji. Zabawka zawiera dwa buciki ze sznurówkami na wzór trampek do nauki wiązania oraz 6 elementowe puzzle z motywem baletnicy w różowej sukience.

Dla nieco większych polecamy zabawkę firmy Alexander

Alexander Magiczne Mozaiki Edukacja 200 elementów

Alexander Magiczne Mozaiki Edukacja 200 elementów

 

Ciekawym prezentem na Dzień Dziecka będzie zabawka edukacyjna Magiczne Mozaiki, która będzie rozwijała kreatywność dziecka a przy tym może być doskonała zabawą również dla młodzieży i dorosłych. Gra posiada planszę z mnóstwem otworów, w których należy umieścić różnej wielkości kolorowe elementy, by stworzyć rozmaite wzory i obrazy. Istnieje niemal nieskończona ilość kombinacji, a po wykonaniu ilustracji wystarczy, że wyjmiecie elementy i możecie zacząć od nowa. Do zestawu dołączony jest album zawierający ponad 100 inspiracji, Zabawa ćwiczy kreatywność i wyobraźnię. 

Alexander Mały konstruktor Dżip

Alexander Mały Konstruktor Dżip

Mały Konstruktor to seria zabawek do samodzielnego montażu, rozwijająca zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną. Każdy model składa się z elementów metalowych o różnej wielkości i kształtach, a także jest wzbogacony kolorowymi elementami z tworzyw sztucznych. Dzięki dołączonemu zestawowi narzędzi, można zbudować wyjątkowy pojazd zgodnie ze wskazaniami instrukcji lub wedle własnej wyobraźni. Model po złożeniu jest trwały i swobodnie może służyć do dalszej zabawy. To idealny wstęp do rozbudzenia w dziecku pasji inżyniera. Zabawka która łączy pokolenia, zachęcając do wspólnego majsterkowania.

Alexander Origami 3D - Nietoperz

Alexander Origami 3D - Nietoperz

Prawdziwa uczta dla miłośników zabawek kreatywnych. Origami 3D to wyjątkowe zestawy, dzięki którym stworzysz najpiękniejsze trójwymiarowe rzeźby z papieru,  jakie widziałeś. Wszystko to za sprawą opatentowanych modułów, bardzo szczegółowej instrukcji oraz filmom instruktażowym, które krok po kroku pokażą jak złożyć wybrany model.  

W zestawie znajdują się gotowe wycięte kształty, z wyraźnie zaznaczoną linią zgięcia sugerującą nawet kierunek, w którym powinniśmy to zrobić. W trzech prostych ruchach możemy wykonać podstawowy moduł, który posłuży do stworzenia arcydzieła.

Wszystkie moduły składa się identycznie, a następnie łączy ze sobą bez użycia kleju, tworząc figurkę. 

4m Robot Detektor Metalu

 

4m Robot Detektor Metalu

Zabawka firmy 4M pozwala skonstruować super robota, który potrafi wykrywać metale. Możesz sterować nim zdalnie i poszukiwać ukrytych metali lub po prostu sprawdzić jego szybkość! Jest to doskonały gadżet, który oczaruje każdego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl