Powóz na wielki pokaz koni

Powóz na wielki pokaz koniOto Clara, która nadjeżdża pięknym powozem, udekorowanym liśćmi koniczyny, podkowami i motylami! Dodatkowe dekoracje umieściła na uździe swojego ulubionego kucyka Connemara. Na półeczce w powozie znajduje się mięciutki koc piknikowy oraz kosz wypełniony po brzegi smakołykami. Clara przyjechała tu na wielki pokaz koni, ale także, by odwiedzić swoją ulubioną kuzynkę Sofię. Podczas pokazu będzie mogła rozsiąść się wygodnie na kocu i pałaszować przysmaki tuląc się do swego uroczego szczeniaczka Chihuahua.
Schleich
WFSLHZ0UC042467
Pozostało tylko 1 sztuk w magazynie!
131,27 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Powóz na wielki pokaz koni
Oto Clara, która nadjeżdża pięknym powozem, udekorowanym liśćmi koniczyny, podkowami i motylami! Dodatkowe dekoracje umieściła na uździe swojego ulubionego kucyka Connemara. Na półeczce w powozie znajduje się mięciutki koc piknikowy oraz kosz wypełniony po brzegi smakołykami.

Clara przyjechała tu na wielki pokaz koni, ale także, by odwiedzić swoją ulubioną kuzynkę Sofię. Podczas pokazu będzie mogła rozsiąść się wygodnie na kocu i pałaszować przysmaki tuląc się do swego uroczego szczeniaczka Chihuahua.

WFSLHZ0UC042467

Arkusz danych

Wiek
od 5 lat
Wymagania wiekowe
od 5 lat
Typ
Zwierzęta
Kategoria
Budynki i pojazdy
Natura
Wariant
Zestaw
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 19 x 24 x 7 cm
Akcesoria w zestawie
Akcesoria: kosz piknikowy, koc, kubek, talerzyk, babeczka, miska, jabłka, kantar, 6 x podkowa, 6 x koniczyna, 6 x motylek
Figurka Clary,
Figurka kucyka Connemara,
Figurka pieska Chihuahua,
Lejce,
Powóz,
Uzda,

Szczegółowe odniesienia

EAN13
4059433572642

16 innych produktów w tej samej kategorii: