Mata Piankowa

Mata piankowaKolorowa edukacyjna mata dla dzieci z motywem zwierząt jest idealna dla najmłodszych jak i ciut starszych dzieciaczków. Tworzy dla nich wspaniałe miejsce do zabawy, nauki siadania, raczkowania i każdej innej aktywności fizycznej, a kiedy maluszek opadnie z sił może na niej wygodnie odpocząć lub raczkować do celu.Mata doskonale nada się jako dywanik do pokoju dziecięcego, na którym dzieci mogą leżeć, bawić się, odpoczywać, a może nawet uciąć sobie krótka drzemkę. Mata posiada powłokę, która chroni dziecko przed zimnem podłogi lub podłoża.Mata wykonana jest z bezpiecznych materiałów.Zalety: wykonane z miłej w dotyku miękkiej i bezpiecznej pianki spełniają standardy bezpieczeństwa CE, EN 71 łatwe w czyszczeniu wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką
Smily Play
WMSMYM0U1047473
Pozostało tylko 2 sztuk w magazynie!
38,57 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Mata piankowa
Kolorowa edukacyjna mata dla dzieci z motywem zwierząt jest idealna dla najmłodszych jak i ciut starszych dzieciaczków. Tworzy dla nich wspaniałe miejsce do zabawy, nauki siadania, raczkowania i każdej innej aktywności fizycznej, a kiedy maluszek opadnie z sił może na niej wygodnie odpocząć lub raczkować do celu.
Mata doskonale nada się jako dywanik do pokoju dziecięcego, na którym dzieci mogą leżeć, bawić się, odpoczywać, a może nawet uciąć sobie krótka drzemkę. Mata posiada powłokę, która chroni dziecko przed zimnem podłogi lub podłoża.
Mata wykonana jest z bezpiecznych materiałów.
Zalety:

  • wykonane z miłej w dotyku miękkiej i bezpiecznej pianki
  • spełniają standardy bezpieczeństwa CE, EN 71
  • łatwe w czyszczeniu wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką
WMSMYM0U1047473

Arkusz danych

Wiek
od 10 miesięcy
Rodzaj
Piankowe
Wymagania wiekowe
od 10 miesięcy
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 32 x 32 x 9 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
5905375845018

16 innych produktów w tej samej kategorii: