Mata edukacyjna ANIKA PLUS

Mata edukacyjna Lionelo Anika Plus - 2 w 1 Rozwija zmysły i zdolności manualne oraz motoryczne Funkcja kojca - odpinane boki Specjalna poduszka do leżenia na brzuszku (tummy time) Żywa i kontrastowa kolorystyka stymulująca zmysł wzroku Zabawki, grzechotki, gryzaki i lusterko Spód maty wykonany z grubego, izolującego materiału Duża przestrzeń do zabawy: 115 x 110 x 53 cm Prawidłowy rozwój dzieckaMata edukacyjna to doskonałe miejsce idealne już od pierwszych miesięcy, dzięki przemyślanej konstrukcji i kolorystyce towarzyszy dziecku w rozwoju, rozbudzając jego ciekawość otaczającym światem. Głównym zadaniem maty edukacyjnej jest wspomaganie rozwoju maluszka i zachęcanie go do aktywności. Poprzez zabawę mata wspomaga rozwój zmysłów wzroku, słuchu i dotyku. Jednocześnie wspiera zwiększanie...
Lionelo
WMLEOM0U1059149
Pozostało tylko 3 sztuk w magazynie!
185,63 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Mata edukacyjna Lionelo Anika Plus - 2 w 1

 • Rozwija zmysły i zdolności manualne oraz motoryczne
 • Funkcja kojca - odpinane boki
 • Specjalna poduszka do leżenia na brzuszku (tummy time)
 • Żywa i kontrastowa kolorystyka stymulująca zmysł wzroku
 • Zabawki, grzechotki, gryzaki i lusterko
 • Spód maty wykonany z grubego, izolującego materiału
 • Duża przestrzeń do zabawy: 115 x 110 x 53 cm

Prawidłowy rozwój dziecka
Mata edukacyjna to doskonałe miejsce idealne już od pierwszych miesięcy, dzięki przemyślanej konstrukcji i kolorystyce towarzyszy dziecku w rozwoju, rozbudzając jego ciekawość otaczającym światem. Głównym zadaniem maty edukacyjnej jest wspomaganie rozwoju maluszka i zachęcanie go do aktywności. Poprzez zabawę mata wspomaga rozwój zmysłów wzroku, słuchu i dotyku. Jednocześnie wspiera zwiększanie zdolności manualnych i motorycznych, zachęcając dziecko gimnastyki i do chwytania zabawek. Mata zmienia swoje funkcje wraz z rozwojem dziecka. Dzięki niej maluch spędzi radośnie czas na zabawie pozytywnie wpływającej na rozwój poznawczy a rodzic ma jednocześnie chwilę dla siebie.

2w1: mata i kojec - dzięki podnoszonym bokom i rzepom umieszczonym na rogach matę można w kilka sekund zmienić w wygodny kojec, który posłuży jako centrum zabaw maluszka w ciągu dnia.

Konstrukcja maty wpłynie pozytywnie na rozwój koordynacji ruchowej oraz zdolności przestrzennych dziecka.

Zastosowanie intensywnych, kontrastujących ze sobą kolorów stymuluje zmysł wzroku małego odkrywcy, a co za tym idzie rozwija jego wyobraźnię i umiejętność koncentracji.

Dzięki dołączanym do zestawu dodatkom dziecko podczas radosnej zabawy wzmocni mięśnie pleców, ramion i karku, by z każdym dniem odkrywać coraz więcej.

Bezpieczna przestrzeń

 • Odpowiednia grubość zapewnia izolację od podłogi.
 • Miękkie wypełnienie sprawia, że leżenie na macie jest bardzo wygodne dla maluszka.
 • Pełna zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 71.

Praktyczne rozwiązania

 • Miękkie pałąki maty można montować w różnych konfiguracjach, co pozwala dopasować przestrzeń do dziecka oraz urozmaicić zabawę.
 • Zastosowanie intensywnych, kontrastujących kolorów stymuluje zmysł wzroku małego odkrywcy, a co za tym idzie rozwija jego wyobraźnię i umiejętność koncentracji.

Nauka i zabawa

 • Bogaty zestaw interaktywnych zabawek o różnych kształtach i kolorach można zawiesić na pałąkach, dzięki czemu dziecko rozwija zdolności motoryczne i manualne. Dodatkowo dołączony jest gryzaczek w formie gumowych zawieszek na.
 • Poduszka tummy time do leżenia na brzuszku pozwala podczas zabawy wzmocnić mięśnie ramion i pleców, co przygotuje go między innymi do samodzielnego siadania.
 • Elastyczny sznur z kolorowymi grzechotkami zapewnia dodatkową zabawę dziecku, a system klipsów pozwala na montaż w innych miejscach - np. przy kojcu, łóżeczku turystycznym.
 • Książeczka posiada liczne kolorowe obrazki i piszczałkę, co pozwala na rozwijanie wyobraźni dziecka.
WMLEOM0U1059149

Arkusz danych

Pozostałe parametry
Materiał: 100, Poliester / ABS plastic / PC - lusterko
Możliwość prania: ręcznie w temperaturze do 30°C
Wymiary
115 x 100 x 53 cm
Akcesoria w zestawie
2 pałąki
5 interaktywnych zabawek
Bezpieczne lusterko
Gryzak
Sznur z grzechotkami

Szczegółowe odniesienia

EAN13
5902581659149

16 innych produktów w tej samej kategorii: