Maskotka interaktywna Muzyczny Pingwinek Kiwaczek

Fisher-Price Muzyczny Pingwinek Kiwaczek Zabawka Dla Dzieci Przygotuj się na doskonałą zabawę z miękką zabawką Muzyczny Pingwinek Kiwaczek od Fisher-Price. Ten uroczy przyjaciel do zabawy reaguje na dotyk dziecka machaniem skrzydełek i muzyką. W miarę jak dziecko rośnie, kiwająca się podstawa zabawki zachęca je do siadania i trącania pingwinka rączką, aby mogło usłyszeć więcej wesołych melodii i zachwycić się kiwaniem oraz machaniem skrzydełkami pluszaka. Kontrastowe czarno-białe wzory, mięciutki materiał, szeleszczące stópki i wesoła muzyka wspomagają rozwój zmysłów wzroku, dotyku i słuchu niemowlaka. Pluszowy pingwinek reaguje na dotyk maluszka muzyką i machaniem skrzydełkami. 2 tryby odtwarzania muzyki z maksymalnie 10 minutami muzyki i dźwięków. "Rośnie" razem z dzieckiem od zabawy...
WMFPRI0U1054754
Pozostało tylko 4 sztuk w magazynie!
174,35 zł
Brutto

Fisher-Price Muzyczny Pingwinek Kiwaczek Zabawka Dla Dzieci

Przygotuj się na doskonałą zabawę z miękką zabawką Muzyczny Pingwinek Kiwaczek od Fisher-Price. Ten uroczy przyjaciel do zabawy reaguje na dotyk dziecka machaniem skrzydełek i muzyką. W miarę jak dziecko rośnie, kiwająca się podstawa zabawki zachęca je do siadania i trącania pingwinka rączką, aby mogło usłyszeć więcej wesołych melodii i zachwycić się kiwaniem oraz machaniem skrzydełkami pluszaka. Kontrastowe czarno-białe wzory, mięciutki materiał, szeleszczące stópki i wesoła muzyka wspomagają rozwój zmysłów wzroku, dotyku i słuchu niemowlaka.

  • Pluszowy pingwinek reaguje na dotyk maluszka muzyką i machaniem skrzydełkami.
  • 2 tryby odtwarzania muzyki z maksymalnie 10 minutami muzyki i dźwięków.
  • "Rośnie" razem z dzieckiem od zabawy na brzuszku po zabawę na siedząco.
  • Kontrastowe kolory pomagają wyostrzać wzrok dziecka, a różnorodne mięciutkie, szeleszczące materiały angażują zmysły dotyku i słuchu.
  • Wprowadza zasadę przyczyny i skutku, jednocześnie zachęcając dzieci do zabawy sensorycznej.
WMFPRI0U1054754

Arkusz danych

Wiek
od 0 miesięcy
Materiał
Plusz
Tworzywo sztuczne
Kolor
Biały
Szary
Baterie w zestawie
Tak

Szczegółowe odniesienia

EAN13
194735136742

16 innych produktów w tej samej kategorii: