Linkimals Interaktywna Sowa

Baw się i ucz z Interaktywną Sową Linkimals od Fisher-Price! Naciskaj przyciski na brzuszku sówki i bujaj ją z boku na bok, aby zobaczyć kolorowe światełka i usłyszeć ponad 90 aktywacji - piosenki, dźwięki i wypowiedzi które wprowadzają malucha w świat literek, liczenia od 1 do 20, pogody, emocji i nie tylko. Gdy Interaktywna Sowa spotka się z innymi przyjaciółmi Linkimals, zaczynają rozmawiać, wspólnie śpiewać i świecić się! (Dodatkowe zabawki są sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności). Interaktywna muzyczna zabawka edukacyjna w polskiej wersji językowej z przyjazną buzią i wielokolorowymi światełkami. Naciskaj przyciski lub bujaj sowę na boki, aby aktywować światełka, muzykę i wypowiedzi. Ponad 90 aktywacji - piosenki, dźwięki i wypowiedzi - uczy o literkach, liczeniu od 1...
WMFPRI0U8091485
Pozostało tylko 2 sztuk w magazynie!
195,81 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Baw się i ucz z Interaktywną Sową Linkimals od Fisher-Price! Naciskaj przyciski na brzuszku sówki i bujaj ją z boku na bok, aby zobaczyć kolorowe światełka i usłyszeć ponad 90 aktywacji - piosenki, dźwięki i wypowiedzi które wprowadzają malucha w świat literek, liczenia od 1 do 20, pogody, emocji i nie tylko. Gdy Interaktywna Sowa spotka się z innymi przyjaciółmi Linkimals, zaczynają rozmawiać, wspólnie śpiewać i świecić się! (Dodatkowe zabawki są sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności).

  • Interaktywna muzyczna zabawka edukacyjna w polskiej wersji językowej z przyjazną buzią i wielokolorowymi światełkami.
  • Naciskaj przyciski lub bujaj sowę na boki, aby aktywować światełka, muzykę i wypowiedzi.
  • Ponad 90 aktywacji - piosenki, dźwięki i wypowiedzi - uczy o literkach, liczeniu od 1 do 20, pogodzie, dniach tygodnia, miesiącach i emocjach.
  • Zbierz pozostałe interaktywne zabawki z linii Linkimals, aby zobaczyć, jak reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając (sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności).
  • Wciągająca nauka przez zabawę dla dzieci od 18 miesiąca życia
WMFPRI0U8091485

Arkusz danych

Wiek
od 18 miesięcy
Wymagania wiekowe
od 18 miesięcy
Kolor
Czerwony
Szary
Żółty
Baterie w zestawie
Tak
Wymiary
20.6 x 24.7 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
194735091485

16 innych produktów w tej samej kategorii: