Lalka L.O.L. Loves Mini Sweets X HARIBO display 18 sztuk

Lalka L.O.L. Loves Mini Sweets X HARIBO display 18 sztukNajsłodsze maluchy w okolicy powracają! Przedstawiamy 3. serię LOL Surprise Loves Mini Sweets!LOL Surprise nawiązała współpracę z kultowymi markami, takimi jak Junior Mints, Tootsie, Tootsie Pop, Hersheys Bubble Yum, Dots, Haribo Goldbears, Haribo Frogs, Haribo Twin Snakes i Haribo Happy Cherries, aby dostarczyć Ci lalki inspirowane Twoimi ulubionymi słodyczami! Każda lalka ma niepowtarzalny styl, który jest smaczniejszy niż kiedykolwiek i pasuje do każdego smakołyku.Zaspokój swoje pragnienia dzięki 10 nowym lalkom LOL Surprise Mini Sweets!Kolekcjonerskie lalki LOL Surprise ze stylowymi włosami, ciekawymi strojami i wieloma szczegółowymi akcesoriami to idealna zabawka i zestaw do zabawy dla dzieci, w tym dziewcząt i chłopców w...
Mga
WLMGAI0DC019913
Pozostało tylko 15 sztuk w magazynie!
958,78 zł
Brutto

Lalka L.O.L. Loves Mini Sweets X HARIBO display 18 sztuk
Najsłodsze maluchy w okolicy powracają! Przedstawiamy 3. serię LOL Surprise Loves Mini Sweets!

LOL Surprise nawiązała współpracę z kultowymi markami, takimi jak Junior Mints, Tootsie, Tootsie Pop, Hersheys Bubble Yum, Dots, Haribo Goldbears, Haribo Frogs, Haribo Twin Snakes i Haribo Happy Cherries, aby dostarczyć Ci lalki inspirowane Twoimi ulubionymi słodyczami! Każda lalka ma niepowtarzalny styl, który jest smaczniejszy niż kiedykolwiek i pasuje do każdego smakołyku.

Zaspokój swoje pragnienia dzięki 10 nowym lalkom LOL Surprise Mini Sweets!

Kolekcjonerskie lalki LOL Surprise ze stylowymi włosami, ciekawymi strojami i wieloma szczegółowymi akcesoriami to idealna zabawka i zestaw do zabawy dla dzieci, w tym dziewcząt i chłopców w wieku od 4 do 7 lat oraz starszych, do pomysłowej zabawy w udawanie! Jako prezenty urodzinowe i prezenty na każdą specjalną okazję, lalki zapewniają godziny wspólnej zabawy z rodzeństwem i przyjaciółmi!

Cena za display, zawierający 18 sztuk.

Mga
WLMGAI0DC019913

Arkusz danych

Wiek
od 4 lat
Materiał
Tworzywo sztuczne
Wymagania wiekowe
od 4 lat
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Marka
L.O.L. Surprise
Seria
Małe lalki

Szczegółowe odniesienia

EAN13
1003505111991

16 innych produktów w tej samej kategorii: