Lalka L.O.L. Loves Haribo Maszyna Vendingowa display 12 sztuk

Lalka L.O.L. Loves Haribo Maszyna Vendingowa display 12 sztukNajsłodsze maluchy w okolicy powracają! Przedstawiamy 3. serię LOL Surprise Loves Mini Sweets w opakowaniach z automatów!LOL Surprise nawiązała współpracę z kultowymi markami, takimi jak Haribo Goldbears, Dots, Haribo Peaches, Haribo Twin Snakes, Haribo Happy Cola, Tootsie Pop, Junior Mints, Blow Pop i Ring Pop, aby dostarczyć Ci lalki inspirowane Twoimi ulubionymi słodyczami. Każda lalka ma niepowtarzalny styl, który jest smaczniejszy niż kiedykolwiek i pasuje do każdego smakołyku.Dzięki opakowaniu z automatem rozpakowywanie tych 8 uroczych niespodzianek stało się jeszcze bardziej interaktywne i przyjemne! Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby każda słodka niespodzianka została dostarczona w taki sam sposób, w jaki...
Mga
WLMGAI0UC019883
Pozostało tylko 18 sztuk w magazynie!
737,57 zł
Brutto

Lalka L.O.L. Loves Haribo Maszyna Vendingowa display 12 sztuk
Najsłodsze maluchy w okolicy powracają! Przedstawiamy 3. serię LOL Surprise Loves Mini Sweets w opakowaniach z automatów!

LOL Surprise nawiązała współpracę z kultowymi markami, takimi jak Haribo Goldbears, Dots, Haribo Peaches, Haribo Twin Snakes, Haribo Happy Cola, Tootsie Pop, Junior Mints, Blow Pop i Ring Pop, aby dostarczyć Ci lalki inspirowane Twoimi ulubionymi słodyczami. Każda lalka ma niepowtarzalny styl, który jest smaczniejszy niż kiedykolwiek i pasuje do każdego smakołyku.

Dzięki opakowaniu z automatem rozpakowywanie tych 8 uroczych niespodzianek stało się jeszcze bardziej interaktywne i przyjemne! Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby każda słodka niespodzianka została dostarczona w taki sam sposób, w jaki dostajesz ulubione cukierki z PRAWDZIWEGO automatu. Co przyniesie mini automat ze słodyczami dla Twojego malucha?

Zaspokój swoje pragnienia dzięki 10 nowym lalkom LOL Surprise Mini Sweets!

Kolekcjonerskie lalki LOL Surprise ze stylowymi włosami, ciekawymi strojami i wieloma szczegółowymi akcesoriami to idealna zabawka i zestaw dla dzieci, w tym dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat i starszych, do pomysłowej zabawy w udawanie! Jako prezenty urodzinowe i prezenty na każdą specjalną okazję, lalki zapewniają godziny wspólnej zabawy z rodzeństwem i przyjaciółmi!

Cena za display, zawierający 12 sztuk.

Mga
WLMGAI0UC019883

Arkusz danych

Wiek
od 4 lat
Materiał
Tworzywo sztuczne
Wymagania wiekowe
od 4 lat
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Marka
L.O.L. Surprise
Seria
Małe lalki
Pozostałe parametry
Wymiar opakowania: 17 x 9 x 9 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
1003505111988

16 innych produktów w tej samej kategorii: