Książeczka Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków.

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi niezapomniane wakacje na Kaszubach! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy. Czwarta część przygód Pucia skierowana jest do dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Czas na zabawę związaną z artykulacją, czyli umiejętnością właściwego wymawiania głosek. Książka wspiera rozwój wymowy dziecka oraz pozwoli rodzicom sprawdzić, czy ich pociecha mówi prawidłowo czy też wymaga profesjonalnego wsparcia logopedycznego.
WSNKSE0UB039153
Pozostało tylko 12 sztuk w magazynie!
43,55 zł
Brutto

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi niezapomniane wakacje na Kaszubach! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy.

Czwarta część przygód Pucia skierowana jest do dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Czas na zabawę związaną z artykulacją, czyli umiejętnością właściwego wymawiania głosek. Książka wspiera rozwój wymowy dziecka oraz pozwoli rodzicom sprawdzić, czy ich pociecha mówi prawidłowo czy też wymaga profesjonalnego wsparcia logopedycznego.

WSNKSE0UB039153

Arkusz danych

Wiek
od 24 miesięcy
Rodzaj
Edukacyjne
Wymagania wiekowe
od 24 miesięcy
Marka
Pucio
Pozostałe parametry
Forma wydania: oprawa twarda
Rok wydania: 2022
Wmiary książeczki: 20.5 x 25 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
9788310139153

16 innych produktów w tej samej kategorii: