Książeczka Feluś i Gucio idą do przedszkola

Książeczka Feluś i Gucio ida do przedszkolaFeluś ma trzy lata i właśnie pierwszy raz idzie do przedszkola. Razem z rodzicami przygotowuje się na to wydarzenie. Wspólnie wybierają plecak i kompletują wyprawkę. Chłopiec pakuje też swojego najwierniejszego kompana, misia Gucia razem wyruszą w nieznane. Dowiedzą się, jak wyglądają sale, co będą robić, w jakich zajęciach i wydarzeniach będą uczestniczyć. Feluś ma mnóstwo pytań. Czy spotka znajome dzieci? W czym pomoże mu pani? A co będzie, jeśli nagle zatęskni za mamą?Jeśli zbliża się moment, w którym i Wasze dziecko pójdzie do przedszkola, ta książeczka pomoże całej rodzinie oswoić się z nową sytuacją. Ciepłe i pogodne ilustracje pokazujące wnętrze przedszkola i wybrane chwile z przebiegu dnia zachęcą do radosnego wyczekiwania, a wspólne...
WSNKSE0UC039511
Pozostało tylko 17 sztuk w magazynie!
39,92 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 39,91 zł

Książeczka Feluś i Gucio ida do przedszkola
Feluś ma trzy lata i właśnie pierwszy raz idzie do przedszkola. Razem z rodzicami przygotowuje się na to wydarzenie. Wspólnie wybierają plecak i kompletują wyprawkę. Chłopiec pakuje też swojego najwierniejszego kompana, misia Gucia razem wyruszą w nieznane. Dowiedzą się, jak wyglądają sale, co będą robić, w jakich zajęciach i wydarzeniach będą uczestniczyć. Feluś ma mnóstwo pytań. Czy spotka znajome dzieci? W czym pomoże mu pani? A co będzie, jeśli nagle zatęskni za mamą?

Jeśli zbliża się moment, w którym i Wasze dziecko pójdzie do przedszkola, ta książeczka pomoże całej rodzinie oswoić się z nową sytuacją.
Ciepłe i pogodne ilustracje pokazujące wnętrze przedszkola i wybrane chwile z przebiegu dnia zachęcą do radosnego wyczekiwania, a wspólne czytanie stanie się pretekstem do rozmów. Dzięki temu Wasze dziecko będzie spokojniejsze i z radością powita nowych kolegów.

Książka uhonorowana następującymi nagrodami:
Wyróżnienie w XVII edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku.

WSNKSE0UC039511

Arkusz danych

Wiek
od 0 miesięcy
Rodzaj
Edukacyjne
Wymagania wiekowe
od 0 miesięcy
Marka
Feluś i Gucio
Pozostałe parametry
Format: 20.5 x 25 cm
Oprawa: Twarda

Szczegółowe odniesienia

EAN13
9788310139511

16 innych produktów w tej samej kategorii: