Kolorowanka wodna My Little Pony. Wodne kolorowanie. Wydanie filmowe

My Little Pony. Wodne kolorowanie. Wydanie filmowe Pędzel i woda - tak zaczyna się przygoda! "Wodne kolorowanie" to wodne kolorowanki do wykonania których wystarczą tylko pędzel i woda. To świetna alternatywa dla tradycyjnych kolorowanek, która nie wymaga dodatkowych narzędzi takich jak kredki czy flamastry. Specjalna technologia druku sprawia, że pod wpływem wody czarne kropki wypuszczają barwnik i w ten sposób kolorują stronę. Barwniki użyte do produkcji książeczek są w pełni bezpieczne dla dzieci i środowiska oraz nie powodują takich zabrudzeń, jak tradycyjne farby. Używanie wodnych kolorowanek jest łatwe, przyjemne i nie zostawia bałaganu, dlatego doskonale sprawdzą się także poza domem np. na wakacjach. Malowanie czystą wodą jest dobrym treningiem przed sięgnięciem po bardziej...
WSHPCE0UC063689
Pozostało tylko 1 sztuk w magazynie!
9,35 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

My Little Pony. Wodne kolorowanie. Wydanie filmowe

Pędzel i woda - tak zaczyna się przygoda!

"Wodne kolorowanie" to wodne kolorowanki do wykonania których wystarczą tylko pędzel i woda. To świetna alternatywa dla tradycyjnych kolorowanek, która nie wymaga dodatkowych narzędzi takich jak kredki czy flamastry. Specjalna technologia druku sprawia, że pod wpływem wody czarne kropki wypuszczają barwnik i w ten sposób kolorują stronę. Barwniki użyte do produkcji książeczek są w pełni bezpieczne dla dzieci i środowiska oraz nie powodują takich zabrudzeń, jak tradycyjne farby. Używanie wodnych kolorowanek jest łatwe, przyjemne i nie zostawia bałaganu, dlatego doskonale sprawdzą się także poza domem np. na wakacjach. Malowanie czystą wodą jest dobrym treningiem przed sięgnięciem po bardziej zaawansowane techniki. Wodne kolorowanki rozwijają zdolności manualne młodego artysty i kształtują jego wrażliwość na kolory.

"My Little Pony. Wodne kolorowanie. Wydanie filmowe" to wodne kolorowanki z konikami znanymi z filmu "My Little Pony: Nowe pokolenie". Pokoloruj Sunny, Izzy, Pipp i inne kucyki, jednorożce i pegazy zamieszkujące Equestrię.

W serii "Wodne kolorowanie" znajdziesz także tytuł: "Bing", "Bing. Wodne kolorowanie 2", "Cleo i Cuquin", "Cocomelon", "Masza i Niedźwiedź", "Masza i Niedźwiedź. Wodne kolorowanie 2".

WSHPCE0UC063689

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Rodzaj
Kolorowanki
Wymagania wiekowe
od 3 lat
Marka
My Little Pony
Pozostałe parametry
Format: 29.7 x 21 cm
Oprawa zeszytowa

Szczegółowe odniesienia

EAN13
9788327663689

15 innych produktów w tej samej kategorii: