Kolorowanka wodna Cocomelon Wodne czary-mary

Książeczka Cocomelon Wodne czary-mary JJ ma wielu przyjaciół z którymi uwielbia się bawić i spędzać czas na plaży. Lubi też zabawki w przedszkolu i kąpiele w wannie. Coś się jednak stało i nie wszystkie osoby i przedmioty są widoczne na obrazkach! Aby przekonać się, co znajduje się na ilustracjach musisz za pomocą zwykłej wody i dołączonego do książki wodnego mazaka zamalować białe pola. Wybrane elementy obrazków tylko z pozoru są niewidoczne. W rzeczywistości pokryte są specjalnym materiałem, który w kontakcie ze zwykłą wodą ukazuje kolory. Po wyschnięciu kolorowanka nadaje się do ponownego pomalowania! W przeciwieństwie do używania farb, taka zabawa nie pozostawia bałaganu. Grube, kartonowe strony są wytrzymałe i nie przemiękają, więc nawet jeśli trochę wody się wyleje można wytrzeć...
WSHPCA0UB070526
Pozostało tylko 4 sztuk w magazynie!
31,95 zł
Brutto

Książeczka Cocomelon Wodne czary-mary

JJ ma wielu przyjaciół z którymi uwielbia się bawić i spędzać czas na plaży. Lubi też zabawki w przedszkolu i kąpiele w wannie. Coś się jednak stało i nie wszystkie osoby i przedmioty są widoczne na obrazkach!

Aby przekonać się, co znajduje się na ilustracjach musisz za pomocą zwykłej wody i dołączonego do książki wodnego mazaka zamalować białe pola. Wybrane elementy obrazków tylko z pozoru są niewidoczne. W rzeczywistości pokryte są specjalnym materiałem, który w kontakcie ze zwykłą wodą ukazuje kolory. Po wyschnięciu kolorowanka nadaje się do ponownego pomalowania! W przeciwieństwie do używania farb, taka zabawa nie pozostawia bałaganu. Grube, kartonowe strony są wytrzymałe i nie przemiękają, więc nawet jeśli trochę wody się wyleje można wytrzeć to zwykłą szmatką. Książki mają zaokrąglone rogi, które są bezpieczne nawet dla maluszków. Flamaster, dołączony do każdej książeczki, wystarczy napełnić zwykłą wodą i można malować bez końca! Dzięki poręcznemu formatowi i ciekawej formie, nadającej się do wielokrotnego używania, książki będą idealne do zabawy w domu, w podróży lub na wakacjach. Książeczki Wodne czary-mary można kolorować bez końca, dlatego z powodzeniem zastąpią kilka a może nawet kilkanaście klasycznych kolorowanek!

Książki będą doskonałym prezentem dla małych artystów na urodziny, na dzień dziecka, na gwiazdkę lub na każdą inną okazję.

W serii "Wodne czary-mary" znajdziesz także tytuły: "Masza i Niedźwiedź", "Bing", "Tomek i przyjaciele" i "Smerfy".

WSHPCA0UB070526

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Rodzaj
Kolorowanki
Wymagania wiekowe
od 3 lat
Marka
Cocomelon
Pozostałe parametry
Format okładki: 21 x 23 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
9788327670526

16 innych produktów w tej samej kategorii: