Kolorowanka Przyroda. Akademia Mądrego Dziecka. Wodne przygody

Akademia Mądrego Dziecka to znana już wszystkim seria książeczek dla najmłodszych. Tym razem ukazała się w niej zupełna nowość: Przyroda. Akademia Mądrego Dziecka. Wodne przygody. Nie jest to zwykła kolorowanka, tylko magiczna. Trzeba zanurzyć pędzelek w wodzie, a następnie pomalować białe miejsca na stronach. Magicznie pojawią się różne barwy. Gdy obrazek wyschnie, kolor zniknie i będzie można książkę pokolorować jeszcze raz. Dodatkowo w książeczce dzieci poznają otaczającą nas przyrodę oraz jej mieszkańców. Oprócz magicznego malowania wodą na każdej stronie mamy krótkie polecenie do wykonania, czyli zabawę w szukaj i znajdź: Gdzie schowała się biedronka?, Wskaż paluszkiem, Policz żółte kaczuszki czy Znajdź ślimaka. Inne kolorowanki w serii: Jednorożce oraz Dinozaury.
WSHPCA0UC080501
Pozostało tylko 16 sztuk w magazynie!
25,91 zł
Brutto

Akademia Mądrego Dziecka to znana już wszystkim seria książeczek dla najmłodszych.

Tym razem ukazała się w niej zupełna nowość: Przyroda. Akademia Mądrego Dziecka. Wodne przygody. Nie jest to zwykła kolorowanka, tylko magiczna. Trzeba zanurzyć pędzelek w wodzie, a następnie pomalować białe miejsca na stronach. Magicznie pojawią się różne barwy. Gdy obrazek wyschnie, kolor zniknie i będzie można książkę pokolorować jeszcze raz.

Dodatkowo w książeczce dzieci poznają otaczającą nas przyrodę oraz jej mieszkańców. Oprócz magicznego malowania wodą na każdej stronie mamy krótkie polecenie do wykonania, czyli zabawę w szukaj i znajdź: Gdzie schowała się biedronka?, Wskaż paluszkiem, Policz żółte kaczuszki czy Znajdź ślimaka.

Inne kolorowanki w serii: Jednorożce oraz Dinozaury.

WSHPCA0UC080501

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Rodzaj
Kolorowanki
Materiał
Karton
Wymagania wiekowe
od 3 lat
Marka
Akademia Mądrego Dziecka
Pozostałe parametry
Format: 26 x 22 cm
Oprawa: kartonowa

Szczegółowe odniesienia

EAN13
9788327680501

16 innych produktów w tej samej kategorii: