Kolorowanka Muminki. Koloruj i naklejaj

Muminki. Koloruj i naklejaj Bardzo prosta kolorowanka z naklejkami, które mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty! Naklejkę przedstawiającą wybraną postać z Doliny Muminków wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny mieć poszczególne elementy ilustracji. Kolorowanie według wzoru pozwala wyćwiczyć spostrzegawczość małego dziecka i jego zdolności manualne, a przy okazji daje ogromną satysfakcję - pokolorowana postać wygląda tak jak w ulubionej kreskówce!
WSHPCE0UC069285
Pozostało tylko 2 sztuk w magazynie!
9,35 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Muminki. Koloruj i naklejaj

Bardzo prosta kolorowanka z naklejkami, które mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty! Naklejkę przedstawiającą wybraną postać z Doliny Muminków wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny mieć poszczególne elementy ilustracji.

Kolorowanie według wzoru pozwala wyćwiczyć spostrzegawczość małego dziecka i jego zdolności manualne, a przy okazji daje ogromną satysfakcję - pokolorowana postać wygląda tak jak w ulubionej kreskówce!

WSHPCE0UC069285

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Rodzaj
Kolorowanki
Naklejki
Wymagania wiekowe
od 3 lat
Marka
Muminki
Pozostałe parametry
Format: 29.7 x 21 cm
Oprawa zeszytowa

Szczegółowe odniesienia

EAN13
9788327669285

15 innych produktów w tej samej kategorii: