Kolorowanka Kot-o-cia ki. Koloruj i naklejaj

Kot-o-ciaki. Koloruj i naklejaj "Kot-o-ciaki. Koloruj i naklejaj" to kolorowanki z kotkami: Pianką, Budyniem, Krakersem oraz ich rodzicami. Poznaj i pokoloruj ciekawskie kociaki, które każdego dnia poznają nowe rzeczy i przeżywają mnóstwo przygód. "Koloruj i naklejaj" to seria kolorowanek z ulubionymi bohaterami dzieci. Do każdej książeczki dołączone są naklejki, które mogą posłużyć jako kolorystyczna podpowiedź. W tym celu wystarczy przykleić nalepkę w wyznaczonym do tego miejscu na ilustracji i w każdej chwili można zobaczyć jak wyglądały postacie w ulubionej kreskówce. Korzystanie z malowanek niesie za sobą ogrom zalet kolorowanki pobudzają kreatywność, poprawiają zdolności motoryczne, mogą być wykorzystywane do nauki kolorów, pomagają w nauce cierpliwości i skupienia uwagi. Jest to...
WSHPCE0UC062873
Pozostało tylko 3 sztuk w magazynie!
9,35 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Kot-o-ciaki. Koloruj i naklejaj

"Kot-o-ciaki. Koloruj i naklejaj" to kolorowanki z kotkami: Pianką, Budyniem, Krakersem oraz ich rodzicami. Poznaj i pokoloruj ciekawskie kociaki, które każdego dnia poznają nowe rzeczy i przeżywają mnóstwo przygód.

"Koloruj i naklejaj" to seria kolorowanek z ulubionymi bohaterami dzieci. Do każdej książeczki dołączone są naklejki, które mogą posłużyć jako kolorystyczna podpowiedź. W tym celu wystarczy przykleić nalepkę w wyznaczonym do tego miejscu na ilustracji i w każdej chwili można zobaczyć jak wyglądały postacie w ulubionej kreskówce. Korzystanie z malowanek niesie za sobą ogrom zalet kolorowanki pobudzają kreatywność, poprawiają zdolności motoryczne, mogą być wykorzystywane do nauki kolorów, pomagają w nauce cierpliwości i skupienia uwagi. Jest to zabawa, którą dziecko może zajmować się samodzielnie, w domu lub poza nim.

W serii znajdziesz także tytułu: "Bing", "Masza i Niedźwiedź", "Tomek i przyjaciele", "Smerfy", "Spirit Mustang z Dzikiej Doliny", "Cleo i Cuquin" oraz "My Little Pony. Wydanie filmowe".

WSHPCE0UC062873

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Rodzaj
Kolorowanki
Naklejki
Wymagania wiekowe
od 3 lat
Marka
Kot-o-ciaki
Pozostałe parametry
29.7 x 21 cm
Oprawa zeszytowa

Szczegółowe odniesienia

EAN13
9788327662873

16 innych produktów w tej samej kategorii: