Karty Paradox Rift Booster Box (36)

Zainspirowany Pokémonem Paradox z gier wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, dodatek Scarlet & Violet - Paradox Rift wprowadzi Pokémony starożytne, Pokémony przyszłości oraz karty trenerów, które zostały niedawno zaprezentowane podczas Mistrzostw Świata Pokémon 2023. Starożytne Pokémony uosabiające wytrzymałość i moc, zwykle mają bezpośrednie ataki, które zadają dużo obrażeń i są trudniejsze do znokautowania. Wykorzystując szybkość i technikę, Pokémony Przyszłości mają zdolności i ataki z dodatkowymi efektami, które pozwalają na sprytne manewry i podstępną strategię. Ponadto, karty Starożytnych Trenerów zwykle wspomagają starożytne Pokémony, a karty trenerów przyszłości wspomagają przyszłe Pokémony. W nadchodzącym rozszerzeniu do Pokémon TCG powrócą też maszyny techniczne, które...
Pokemon TCG
WKPOKKKUFI63998
Pozostało tylko 29 sztuk w magazynie!
613,52 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 654,33 zł

Zainspirowany Pokémonem Paradox z gier wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, dodatek Scarlet & Violet - Paradox Rift wprowadzi Pokémony starożytne, Pokémony przyszłości oraz karty trenerów, które zostały niedawno zaprezentowane podczas Mistrzostw Świata Pokémon 2023. Starożytne Pokémony uosabiające wytrzymałość i moc, zwykle mają bezpośrednie ataki, które zadają dużo obrażeń i są trudniejsze do znokautowania. Wykorzystując szybkość i technikę, Pokémony Przyszłości mają zdolności i ataki z dodatkowymi efektami, które pozwalają na sprytne manewry i podstępną strategię. Ponadto, karty Starożytnych Trenerów zwykle wspomagają starożytne Pokémony, a karty trenerów przyszłości wspomagają przyszłe Pokémony.

W nadchodzącym rozszerzeniu do Pokémon TCG powrócą też maszyny techniczne, które pojawią się jako nowe karty Pokémon Tool. Gdy są dołączone, umożliwiają dostęp do nowego ataku.

Pokemon TCG
WKPOKKKUFI63998

Arkusz danych

Wiek
od 6 lat
Rodzaj
Kolekcjonerskie
Materiał
Papier / Makulatura
Marka
Pokemon
Pokemon
Max. liczba graczy
Nie dotyczy
Wersja językowa
Angielska
Akcesoria w zestawie
36x Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paradox Rift - Booster
36x Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paradox Rift - Booster
36x Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paradox Rift - Booster

Szczegółowe odniesienia

EAN13
820650863998

16 innych produktów w tej samej kategorii: