Gra Dice Throne Adventurers (PL)

Dice Throne AdventuresKooperacyjna przygoda w świecie Dice ThroneTy i twoja drużyna zaprawionych w boju bohaterów wyruszacie na Karmazynowe Piaski, by odnaleźć i pokonać Szalonego Króla. Strzeżcie się! Przed wami byli inni śmiałkowie, którzy polegli w starciu z armią lojalnych sług i upadłych bohaterów. Gdy nadejdzie czas, czy będziecie gotowi przejąć tron?Dice Throne Adventures to rozszerzenie, które zmienia grę Dice Throne w kooperacyjną przygodę typu dungeon crawler. Zbierz drużynę przyjaciół, wybierz ulubionego bohatera z gry Dice Throne i ruszcie w nieznane. Przemierzajcie losowo generowane światy, niezwykłe lokacje i toczcie intensywne bitwy z bossami i ich sługusami. Zdobywajcie ekwipunek, skarby i nowe umiejętności, zupełnie jak w grach typu hack and slash. A gdy nadejdzie...
WGLKDP0UH005294
Pozostało tylko 4 sztuk w magazynie!
407,02 zł
Brutto

Dice Throne Adventures
Kooperacyjna przygoda w świecie Dice Throne

Ty i twoja drużyna zaprawionych w boju bohaterów wyruszacie na Karmazynowe Piaski, by odnaleźć i pokonać Szalonego Króla. Strzeżcie się! Przed wami byli inni śmiałkowie, którzy polegli w starciu z armią lojalnych sług i upadłych bohaterów. Gdy nadejdzie czas, czy będziecie gotowi przejąć tron?

Dice Throne Adventures to rozszerzenie, które zmienia grę Dice Throne w kooperacyjną przygodę typu dungeon crawler. Zbierz drużynę przyjaciół, wybierz ulubionego bohatera z gry Dice Throne i ruszcie w nieznane. Przemierzajcie losowo generowane światy, niezwykłe lokacje i toczcie intensywne bitwy z bossami i ich sługusami. Zdobywajcie ekwipunek, skarby i nowe umiejętności, zupełnie jak w grach typu hack and slash. A gdy nadejdzie czas, czy będziecie gotowi stanąć do walki z samym Szalonym Królem i zwyciężyć tron?

Uwaga! To jest rozszerzenie. Do gry wymagany jest co najmniej jeden bohater z podstawowej gry Dice Throne.

WGLKDP0UH005294

Arkusz danych

Wiek
od 8 lat
Rodzaj
Rodzinne i towarzyskie
Wymagania wiekowe
od 8 lat
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Max. liczba graczy
4
Czas gry
120 min
Wersja
Dodatek
Wersja językowa
Polska
Akcesoria w zestawie
1 karta Roselli
1 tabelka łupów
1 znacznik złota
2 karty trudności
4 karty pomocy bossów
4 karty zasad
4 kostki łupów
4 liczniki bossów
4 plansze bossów
4 zestawy legacy
10 kości sługusów
16 kartonowych figurek
20 kart scenariuszy
60 kart sługusów
70 kafelków obszarów
160 kart bossów
160 kart łupów
Ponad 100 żetonów efektów

Szczegółowe odniesienia

EAN13
787790605294

16 innych produktów w tej samej kategorii: