Gra Brzdęk Legacy: Acquisitions Incorporated (Polska)

Poszukiwanie przygód na pełny etat (od 8 do 16) może trochę zmęczyć. Natrętne gremliny, podstępne wampiry i gigantyczny smok stoją pomiędzy tobą a skarbem (który prawnie i słusznie ci się należy). Ale nie trać ducha. W Brzdęk! Legacy: Acquisitions Incorporated jesteś częścią wykwalifikowanej kadry najwybitniejszej korporacji awanturników tego wymiaru (oraz kilku równoległych) w szeregach takiej organizacji można nawet uratować świat (i może będzie trzeba) Przed tobą i twoimi współpracownikami 10 ekscytujących rozgrywek w trybie kampanii. Twoje sukcesy, porażki, wszelkie wybory wpłyną permanentnie na świat gry (a także jej fizyczne komponenty). Po zakończeniu kampanii otrzymasz unikalny egzemplarz gry, z którym będziecie mogli spędzić jeszcze wiele godzin gry pokampanijnej. Wspinaj się...
WGLCGP0UM019480
Pozostało tylko 10 sztuk w magazynie!
456,09 zł
Brutto

Poszukiwanie przygód na pełny etat (od 8 do 16) może trochę zmęczyć. Natrętne gremliny, podstępne wampiry i gigantyczny smok stoją pomiędzy tobą a skarbem (który prawnie i słusznie ci się należy). Ale nie trać ducha. W Brzdęk! Legacy: Acquisitions Incorporated jesteś częścią wykwalifikowanej kadry najwybitniejszej korporacji awanturników tego wymiaru (oraz kilku równoległych) w szeregach takiej organizacji można nawet uratować świat (i może będzie trzeba)

Przed tobą i twoimi współpracownikami 10 ekscytujących rozgrywek w trybie kampanii. Twoje sukcesy, porażki, wszelkie wybory wpłyną permanentnie na świat gry (a także jej fizyczne komponenty). Po zakończeniu kampanii otrzymasz unikalny egzemplarz gry, z którym będziecie mogli spędzić jeszcze wiele godzin gry pokampanijnej.

Wspinaj się po drabinie korporacyjnej! Wraz z towarzyszami zbuduj prężny oddział firmy. Wyjdź z piwnicy! Narób ambarasu w całej krainie (a nawet w dwóch) pełnej najprzeróżniejszych postaci i zadań pobocznych.

Napisz swoją historię! Rzuć się w wir immersyjnej fabuły, w której twoje wybory mają kluczowe znaczenie. Pozostaw spuściznę! Kontynuuj zabawę po zakończeniu kampani!

WGLCGP0UM019480

Arkusz danych

Wiek
od 13 lat
Rodzaj
Przygodowe
Wymagania wiekowe
od 13 lat
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Max. liczba graczy
4
Czas gry
120 min
Wersja
Podstawa
Wersja językowa
Polska
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 45 x 34 x 11,2 cm
Akcesoria w zestawie
1 dwustronna plansza
1 plansza oddziału
1 polska instrukcja;
1 płócienna smocza sakwa;
1 unikalna figurka smoka;
4 unikalne figurki graczy;
100+ żetonów
140+ kostek;
300+ karty
Arkusze naklejek;
Księga Tajemnic;
i jeszcze sporo więcej!

Szczegółowe odniesienia

EAN13
5903766419480

16 innych produktów w tej samej kategorii: