Figurki Mini Brands Sklep Disney display 24 sztuki

ZURU 5 Surprise Figurki Mini Brands Sklep Disney display 24 sztukiDzieciaki pokochały figurki Toy Mini Brands, które pomniejszają ich ulubione zabawki i produkty do rozmiarów kolekcjonerskich miniatur i pozwalają na realistyczną zabawę w minisklep. W najnowszej serii znajdziecie aż 60 minizabawek, które nawiązują do najsłynniejszych produkcji Disneya. Sprawdźcie ile ich pierwowzorów znajdziecie we własnym pokoju! Każdy pojedynczy zestaw Toy Mini Brands Disney składa się z tajemniczej kuli, która kryje w sobie aż 5 minizabawek. Znajdziesz wśród nich lalki Elsy, Dartha Vadera, Spider-Mana, Buzza Astrala i wielu innych postaci. Oprócz lalek w serii Toy Mini Brands Disney czekają także pojazdy, figurki, kubki i mnóstwo zabawek, które dzieciaki kojarzą z półek sklepowych. Wszystkie w...
WFSURI0UC016217
Pozostało tylko 4 sztuk w magazynie!
813,53 zł
Brutto

ZURU 5 Surprise Figurki Mini Brands Sklep Disney display 24 sztuki

Dzieciaki pokochały figurki Toy Mini Brands, które pomniejszają ich ulubione zabawki i produkty do rozmiarów kolekcjonerskich miniatur i pozwalają na realistyczną zabawę w minisklep. W najnowszej serii znajdziecie aż 60 minizabawek, które nawiązują do najsłynniejszych produkcji Disneya. Sprawdźcie ile ich pierwowzorów znajdziecie we własnym pokoju!

Każdy pojedynczy zestaw Toy Mini Brands Disney składa się z tajemniczej kuli, która kryje w sobie aż 5 minizabawek. Znajdziesz wśród nich lalki Elsy, Dartha Vadera, Spider-Mana, Buzza Astrala i wielu innych postaci. Oprócz lalek w serii Toy Mini Brands Disney czekają także pojazdy, figurki, kubki i mnóstwo zabawek, które dzieciaki kojarzą z półek sklepowych. Wszystkie w pomniejszonych pudełkach tworzą urocze miniatury zarówno do kolekcjonowania, jak i zabawy w minisklep.

  • Otwórz swój własny minisklep z miniaturowymi zabawkami Disneya dzięki Toy Mini Brands!
  • W serii aż 60 rzadkich i unikatowych miniaturek, nawiązujących do najsłynniejszych filmów i bajek Disneya!
  • W każdej kuli znajdziesz aż 5 minizabawek! Na co trafisz tym razem?
  • Zbierz wszystkie akcesoria Toy Mini Brands Disney i baw się w sprzedawcę minisklepu!
  • Cena za display zawierający 24 sztuki.
WFSURI0UC016217

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Materiał
Tworzywo sztuczne
Wymagania wiekowe
od 3 lat
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Marka
Disney/Disney Pixar
Typ
Bajkowe
Wariant
Zestaw

Szczegółowe odniesienia

EAN13
5713396050966

16 innych produktów w tej samej kategorii: