Figurka Jurassic World Kolosalny Indoraptor

Indoraptor staje się superkolosalny! Ta zabawka dinozaura ma ponad 99 cm długości i 40 cm wysokości i przedstawia kluczowego złoczyńcę z Jurassic World: Upadłe królestwo. Jego charakterystyczny dziki wygląd obejmuje ogromne pazury, szeroko otwierającą się szczękę, zachodzące na siebie zęby i groźne czerwone oczy. Nie tylko wygląda agresywnie, ale może połknąć nawet do 20 mini figurek dinozaurów. (Minis sprzedawane oddzielnie.) Zatrzaśnięte drzwi w brzuchu uwalniają minifigurki. Dla osób w wieku od 4 lat. Kolory i zdobienia mogą się różnić. Kolosalny rozmiar! Super Colossal Indoraptor ma ponad 99 cm długości i pozwala fanom Jurassic World zaatakować poprzez zabawę w wielkim stylu! Dziki projekt! Ten złoczyńca z filmu Jurassic World: Fallen Kingdom ma zastraszające pazury, zachodzące na...
Mega Bloks
WMMBLI0UC032373
Pozostało tylko 5 sztuk w magazynie!
516,36 zł
Brutto

Indoraptor staje się superkolosalny! Ta zabawka dinozaura ma ponad 99 cm długości i 40 cm wysokości i przedstawia kluczowego złoczyńcę z Jurassic World: Upadłe królestwo. Jego charakterystyczny dziki wygląd obejmuje ogromne pazury, szeroko otwierającą się szczękę, zachodzące na siebie zęby i groźne czerwone oczy. Nie tylko wygląda agresywnie, ale może połknąć nawet do 20 mini figurek dinozaurów. (Minis sprzedawane oddzielnie.) Zatrzaśnięte drzwi w brzuchu uwalniają minifigurki. Dla osób w wieku od 4 lat. Kolory i zdobienia mogą się różnić.

  • Kolosalny rozmiar! Super Colossal Indoraptor ma ponad 99 cm długości i pozwala fanom Jurassic World zaatakować poprzez zabawę w wielkim stylu!
  • Dziki projekt! Ten złoczyńca z filmu Jurassic World: Fallen Kingdom ma zastraszające pazury, zachodzące na siebie zęby i groźne czerwone oczy.
  • Zwierzęce instynkty! Dzieci mogą zaspokoić swój apetyt na agresję z tym Indoraptorem, który może pożreć 20 minifigurek w całości przez szeroko otwartą szczękę! (Mini sprzedawane oddzielnie, w zależności od dostępności).
  • Powtórz odtwarzanie! Otwórz żołądek, aby uwolnić zdobycz połkniętą przez mięsożernego dinozaura i zacznij wszystko od nowa.
  • Świetny prezent! To ekscytujący prezent dla dzieci w wieku od 4 lat, zwłaszcza dla fanów Jurassic World oraz dużych konfliktów i gier akcji!
Mega Bloks
WMMBLI0UC032373

Arkusz danych

Wiek
od 4 lat
Wymagania wiekowe
od 4 lat
Szerokość
99.06 cm
Wysokość
40.89 cm
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Marka
Jurassic World
Typ
Akcji
Zwierzęta
Wariant
Figurka

Szczegółowe odniesienia

EAN13
194735110247

16 innych produktów w tej samej kategorii: