Edukacyjny Robot DOC

DOC towarzyszy dzieciom w nauce: pomaga rozwijać umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów; uczy liter, liczb, kolorów, zwierząt. Z robotem Sapientino dziecko uczy się poprzez zabawę z programowaniem. DOC to pierwsza zabawka, która w kreatywny i zabawny sposób wprowadza dzieci w świat Robotyki Edukacyjnej. Robota można programować tak, aby pokonywał trasy dowolne lub określone poleceniami na kartach, rozwijając przy tym zmysł logiczny i rozwiązując pierwsze problemy. Przy zastosowaniu trybu smart robot zawsze rozpoznaje swoją pozycję na planszy do gry i dostarcza dziecku przydatnych wskazówek związanych z grą.
Clementoni
JICLEZ0UC050730
Pozostało tylko 11 sztuk w magazynie!
165,65 zł
Brutto
  • DOC towarzyszy dzieciom w nauce: pomaga rozwijać umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów; uczy liter, liczb, kolorów, zwierząt.
  • Z robotem Sapientino dziecko uczy się poprzez zabawę z programowaniem. DOC to pierwsza zabawka, która w kreatywny i zabawny sposób wprowadza dzieci w świat Robotyki Edukacyjnej.
  • Robota można programować tak, aby pokonywał trasy dowolne lub określone poleceniami na kartach, rozwijając przy tym zmysł logiczny i rozwiązując pierwsze problemy.
  • Przy zastosowaniu trybu smart robot zawsze rozpoznaje swoją pozycję na planszy do gry i dostarcza dziecku przydatnych wskazówek związanych z grą.
JICLEZ0UC050730

Arkusz danych

Wiek
od 4 lat
Rodzaj
Roboty
Obszar
Edukacyjne
Wymagania wiekowe
od 4 lat
Kolor
Wielokolorowy
Waga
1.5 kg
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 41.8 x 27.8 x 9.3 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
8005125507306

16 innych produktów w tej samej kategorii: