Drewniana układanka 6w1 Cyfry Litery Rybki

Drewniana układanka 6w1 Cyfry Litery RybkiDrewniana układanka 6w1 z literkami, cyferkami i rybkami do łowieniaTa układanka 6w1 wykonana z drewna, to wspaniały, wielofunkcyjny zestaw edukacyjny, który dzięki wielu przydatnym elementom, pomoże maluchowi w zdobywaniu nowych umiejętności. Jest to stworzony dla trzy latków zestaw, którego przepiękne, pastelowe kolory ułatwią rozróżnianie odcieni, a różne elementy w formie kształtów i cyferek świetnie sprawdzą się przy nauce poznawania ich przez dziecko. Układanka składa się z drewnianych elementów w kształcie rybek, kolorowych krążków do nakładania, literek i cyferek od 1 do 10. W zestawie znajduje się również mała wędka z magnesem umożliwiająca łowienie kolorowych rybek. Całość wykonana jest z ekologicznego drewna pokrytego bezpiecznymi...
iWood
WEIWDN0UC027246
Pozostało tylko 30 sztuk w magazynie!
83,04 zł
Brutto

Drewniana układanka 6w1 Cyfry Litery Rybki

Drewniana układanka 6w1 z literkami, cyferkami i rybkami do łowienia

Ta układanka 6w1 wykonana z drewna, to wspaniały, wielofunkcyjny zestaw edukacyjny, który dzięki wielu przydatnym elementom, pomoże maluchowi w zdobywaniu nowych umiejętności. Jest to stworzony dla trzy latków zestaw, którego przepiękne, pastelowe kolory ułatwią rozróżnianie odcieni, a różne elementy w formie kształtów i cyferek świetnie sprawdzą się przy nauce poznawania ich przez dziecko. Układanka składa się z drewnianych elementów w kształcie rybek, kolorowych krążków do nakładania, literek i cyferek od 1 do 10. W zestawie znajduje się również mała wędka z magnesem umożliwiająca łowienie kolorowych rybek. Całość wykonana jest z ekologicznego drewna pokrytego bezpiecznymi farbami oraz z elementów z tworzyw sztucznych.

Wiele możliwości zabawy
Wielość elementów w tej drewnianej układance daje szerokie możliwości sposobu zabawy. Na początek, maluch może zacząć od przekładania elementów paluszkami następnie aby podnieść poziom trudności, może spróbować użyć dołączonej wędki której używanie wpłynie również na rozwój koordynacji ruchowej dziecka. Zabawa układanką pozwoli najmłodszym na rozwijanie ruchów precyzyjnych przy układaniu elementów we właściwych miejscach. Dla nieco starszego dziecka będzie natomiast nieocenioną pomocą przy nauce liczenia.

Zalety produktu:

  • Wysokiej jakości drewno
  • Przepiękne kolory
  • Wiele możliwości zabawy
  • Połączenie zabawy z nauką
  • Idealny prezent

Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świat. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne.

Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.

WEIWDN0UC027246

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Rodzaj
Kształty i kolory
Liczenie
Pisanie
Materiał
Drewno
Obszar
Edukacyjne
Wymagania wiekowe
od 3 lat
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 46 x 23 x 4 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
6935494727246

16 innych produktów w tej samej kategorii: