Drewniana układanka 3w1 Cyfry kształty

Układanka drewniana 3w1 cyferki i kształtyUkładanka 3w1 wykonana z drewna, to wspaniały, wielofunkcyjny zestaw edukacyjny, który dzięki wielu niesamowicie przydatnym elementom, pomoże maluchowi w zdobywaniu nowych umiejętności. Jest to stworzony dla trzy latków zestaw, którego przepiękne, pastelowe kolory ułatwią rozróżnianie odcieni, a różne elementy w formie kształtów i cyferek świetnie sprawdzą się przy nauce poznawania ich przez dziecko. Układanka składa się z drewnianych elementów w kształcie figur geometrycznych, kolorowych krążków do nakładania i cyferek od 1 do 10. Całość wykonana jest z ekologicznego drewna pokrytych bezpiecznymi farbami oraz z elementów z tworzyw sztucznych. Wiele możliwości zabawyWielość elementów w tej drewnianej układance daje szerokie możliwości sposobu...
iWood
WEIWDN0UC027239
Pozostało tylko 30 sztuk w magazynie!
25,09 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 18,45 zł

Układanka drewniana 3w1 cyferki i kształty

Układanka 3w1 wykonana z drewna, to wspaniały, wielofunkcyjny zestaw edukacyjny, który dzięki wielu niesamowicie przydatnym elementom, pomoże maluchowi w zdobywaniu nowych umiejętności. Jest to stworzony dla trzy latków zestaw, którego przepiękne, pastelowe kolory ułatwią rozróżnianie odcieni, a różne elementy w formie kształtów i cyferek świetnie sprawdzą się przy nauce poznawania ich przez dziecko. Układanka składa się z drewnianych elementów w kształcie figur geometrycznych, kolorowych krążków do nakładania i cyferek od 1 do 10. Całość wykonana jest z ekologicznego drewna pokrytych bezpiecznymi farbami oraz z elementów z tworzyw sztucznych.

Wiele możliwości zabawy

Wielość elementów w tej drewnianej układance daje szerokie możliwości sposobu zabawy. Na początek, maluch może zacząć od przekładania elementów paluszkami. Zabawa układanką pozwoli najmłodszym na rozwijanie ruchów precyzyjnych przy układaniu elementów we właściwych miejscach. Dla nieco starszego dziecka będzie natomiast nieocenioną pomocą przy nauce liczenia.

Zalety produktu:

  • Wysokiej jakości drewno
  • Przepiękne kolory
  • Wiele możliwości zabawy
  • Połączenie zabawy z nauką
  • Idealny prezent

Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świat. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne.

Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.

WEIWDN0UC027239

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Rodzaj
Liczenie
Obszar
Edukacyjne
Wymagania wiekowe
od 3 lat
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 37 x 14 x 4 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
6935494727239

16 innych produktów w tej samej kategorii: