Builder Zestaw do nagrywania i odtwarzania dźwięku

Brio to marka z historią, która od wielu lat tworzy jakościowe produkty dla rodzin z małymi dziećmi. Nasze produkty mają nieść dzieciom radość, pomagać im w rozwoju, ale także aktywnie uczestniczyć w tworzeniu szczęśliwych wspomnień z dzieciństwa. Zabawa z zestawami pociągów i pojazdów Brio pomaga dziecku poznać i zrozumieć świat, w którym żyje, rozwija jego wyobraźnię, kreatywne myślenie i umiejętności manualne. Zestaw z możliwością nagrywania i odtwarzania dźwięku pozwala ożywić konstrukcyjne zabawki dziecka. Wejdź na nowy poziom kreatywności, puść wodze fantazji, bo z tym 67-częściowym zestawem możesz zbudować prawie wszystko, co tylko zechcesz. Kolorowe komponenty i łatwe w użyciu narzędzia konstrukcyjne pozwalają szybko budować fajne zabawki, takie jak nowy pojazd lub przyjazny...
Brio
WTBR0Z0UC045926
Pozostało tylko 3 sztuk w magazynie!
159,23 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Brio to marka z historią, która od wielu lat tworzy jakościowe produkty dla rodzin z małymi dziećmi. Nasze produkty mają nieść dzieciom radość, pomagać im w rozwoju, ale także aktywnie uczestniczyć w tworzeniu szczęśliwych wspomnień z dzieciństwa. Zabawa z zestawami pociągów i pojazdów Brio pomaga dziecku poznać i zrozumieć świat, w którym żyje, rozwija jego wyobraźnię, kreatywne myślenie i umiejętności manualne.

Zestaw z możliwością nagrywania i odtwarzania dźwięku pozwala ożywić konstrukcyjne zabawki dziecka. Wejdź na nowy poziom kreatywności, puść wodze fantazji, bo z tym 67-częściowym zestawem możesz zbudować prawie wszystko, co tylko zechcesz. Kolorowe komponenty i łatwe w użyciu narzędzia konstrukcyjne pozwalają szybko budować fajne zabawki, takie jak nowy pojazd lub przyjazny robot. Tutaj mamy dodatkowo możliwość nagrania własnego głosu, dźwięków i odtwarzania ich podczas zabawy.

WTBR0Z0UC045926

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Rodzaj
Drewniane
Plastikowe
Materiał
Drewno
Tworzywo sztuczne
Obszar
Konstrukcyjne
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 25,7 x 20,5 x 7,2 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
7312350345926

16 innych produktów w tej samej kategorii: