Biurko z projektorem LED Carotina

Carotina Biurko z projektorem LED Poznajcie niesamowite biurko dla dzieci z projektorem LED i zestawem dodatków edukacyjnych. Ta wielofunkcyjna zabawka będzie doskonałym narzędziem w ćwiczeniu pisania, rysowania oraz trenowania koncentracji. Liczne dodatki pozwolą na wielogodzinną zabawę, która nie może się znudzić. Doskonała zabawka edukacyjna dla przedszkolaków: Biurko z projektorem LED marki Carotina to zabawka dla dzieci w wieku 3- 6 lat, która zachwyca szerokim wachlarzem możliwości, daje przestrzeń do rysowania, pisania oraz umożliwia realizację własnych kreatywnych pomysłów. Idealna do zabawy zarówno w domu jak i na dworze, o każdej porze dnia. Rozwija, uczy oraz pomaga trenować koncentrację i wycisza przed spaniem. Zestaw zawiera różnorodne dodatki, umożliwiające wielogodzinną...
Lisciani
WMLSCP0UC088614
Pozostało tylko 1 sztuk w magazynie!
218,30 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Carotina Biurko z projektorem LED

Poznajcie niesamowite biurko dla dzieci z projektorem LED i zestawem dodatków edukacyjnych. Ta wielofunkcyjna zabawka będzie doskonałym narzędziem w ćwiczeniu pisania, rysowania oraz trenowania koncentracji. Liczne dodatki pozwolą na wielogodzinną zabawę, która nie może się znudzić.

Doskonała zabawka edukacyjna dla przedszkolaków:

Biurko z projektorem LED marki Carotina to zabawka dla dzieci w wieku 3- 6 lat, która zachwyca szerokim wachlarzem możliwości, daje przestrzeń do rysowania, pisania oraz umożliwia realizację własnych kreatywnych pomysłów. Idealna do zabawy zarówno w domu jak i na dworze, o każdej porze dnia. Rozwija, uczy oraz pomaga trenować koncentrację i wycisza przed spaniem.

Zestaw zawiera różnorodne dodatki, umożliwiające wielogodzinną zabawę:

  • Biurko z regulowanym projektorem, schowkiem oraz uchwytami
  • 12 kolorowych pisaków, kartki i 2-stronne plansze
  • Pisak zmazywalny wraz z tablicami i gąbką
  • 5 dysków do projektora
  • Plakat edukacyjny z alfabetem

Tyle zabaw w jednym miejscu:

Po otwarciu schowka, dziecko wyjmuje akcesoria, których ma ochotę użyć. Mogą to być zarówno puste plansze, na których zrealizuje swoje pomysły jak i plansze przygotowane pod konkretne slajdy umieszczone na dyskach projektora. Dzięki nim, dziecko wyświetla obrazy z literami i napisami, które może odrysować lub napisać samodzielnie, traktując wyświetlony obraz jako wzór.

Po zrealizowaniu wszystkich gotowych planów zabaw, dziecko może rozwijać aktywność stolikową, łącząc plansze w ciekawe historie, grupować, porównywać, tworzyć własne zadania, zagadki czy ćwiczenia. Dzięki wielu możliwościom oraz zmazywalnym planszom, zabawka nie nudzi się, tylko na długi czas zajmuje uwagę dziecka.

Zabawa przy biurku edukacyjnym z projektorem LED to dla przedszkolaków:

  • Ćwiczenie pisania, czytania oraz rysowania - zarówno po śladzie jak i na zasadzie odwzorowania czy samodzielnego tworzenia liter i postaci
  • Trening koncentracji, koordynacji: oko- ręka i małej motoryki.
WMLSCP0UC088614

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Rodzaj
Pisanie
Stoliki
Obszar
Edukacyjne
Wymagania wiekowe
od 3 lat
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 66,6 x 38,8 x 14,3 cm
Akcesoria w zestawie
2-stronne plansze
5 dysków do projektora
12 kolorowych pisaków
Biurko z regulowanym projektorem, schowkiem oraz uchwytami
Gąbka
Kartki
Pisak zmazywalny
Plakat edukacyjny z alfabetem
Tablice

Szczegółowe odniesienia

EAN13
8008324093984

16 innych produktów w tej samej kategorii: