^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

Witamy na stronach serwisu DzienDziecka.com

Naszym celem było, aby Kolorowanki zamieszczone w naszym serwisie należały do najlepszych, jakie są dostępne w sieci.

Niech Dzień Dziecka trwa przez cały rok :)

Staraliśmy się, aby wszystkie gry zamieszczone w naszym serwisie, były to gry darmowe oraz przeznaczone dla dzieci.
Jeśli jednak, waszym zdaniem, któraś z zamieszczonych gier nie zasługuje, aby się znalazła na naszym portalu prosimy o sygnał.

Z własnych doświadczeń wiemy, że dzieci uwielbiają malować - co pozwala nam rodzicom czasem odpocząć - więc zamieściliśmy zbiór kolorowanek, które pozwolą zająć nasze pociechy gdy już zaczynają się nudzić. Wszystkie malowanki wg naszej wiedzy są rozpowszechniane na zasadach royalty free lub public domain - czyli mogą być rozpowszechniane poprzez kopiowanie i powielanie.

Zapraszamy do działu Gry i zabawy, a zwłaszcza do zakładki Labirynty oraz Łączenie kropek. Zbiór labiryntów jeszcze jest niewielki, ale w niedługim czasie zostanie znacząco powiększony. Sądzimy, że wszystkie dzieci zostaną usatysfakcjonowane ilością labiryntów. W ostatnim czasie dodaliśmy kilkanaście nowych obrazków w dziele łączenie kropek, mamy nadzieje, że się spodobają.

Zbiory kolorowanek oraz darmowych gier online będą systematycznie się powiększać, aby każdy mógł znaleźć tutaj materiały które przydadzą mu się w trudnej roli rodzica.

Oczywiście zapraszamy również starsze dzieci, które radzą sobie z myszką i klawiaturą bez pomocy rodziców. Chcemy aby nasz portal systematycznie się wzbogacać, dlatego z chęcią wysłuchamy waszych pomysłów.

Copyright © 2013. DzienDziecka.com Rights Reserved.